ARAZİ YOLLARINDA 5. ETAP BAŞLAYACAK

Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı Selçuk Belediyesi ve YİKOB işbirliğiyle yapılan arazi yollarının sathi kaplama çalışmalarının 4. Etabını yerinde inceledi. Bitmek üzere olan çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Bakıcı; “YİKOB ile işbirliğimiz Selçuk’a her zaman önemli kazanımlar sağladı. 5. Etap çalışmaları kapsamında Selçuk’un merkez ve köylerinde parke kaplama işleri yapılacak” dedi.

Keçi Kalesi’nin altı, Pranga Mevki, Taşocağı, Abuhayat Mevki, Kınalıköprü Mevkii’nde 4. Etap çalışmaları kapsamında toplam 7,5 Kilometre yol yapımı tamamlanmak üzere olduğunu belirten Başkan Bakıcı; “Tarım arazileri açısından önem taşıyan 4. Etap çalışmaları içerisinde yer alan arazi yollarının toplam bedeli 1 Milyon 93 Bin TL tutarında. 5. Etap çalışmaları için de ihaleye çıkıldı” dedi.

Selçuk Belediyesi ile İzmir Valiliği’ne bağlı faaliyet gösteren Yatırım İzleme ve Koordinasyon Birimi çalışmaları 5. Etap çalışmalarıyla devam edecek. 5.Etap çalışmaları kapsamında ise Selçuk’un merkez ve köylerinde henüz kaplaması yapılmamış sokaklarda parke taş kaplama işlemlerinin tamamlanması hedefleniyor.