SANAT EVİNDE KURS ZAMANI

Selçuk Belediyesi Kültür ve Sanat Evi kış dönemi kursları başlıyor. İlk ve orta öğrenim öğrencilerinin yanı sıra yetişkinlere yönelik verilecek müzik, resim ve satranç kursları için başvurular Ekim ayı sonuna kadar devam edecek.  

Müzik, resim ve satranç

Selçuk Belediyesi tarafından açıldığı günden bu yana Selçuk’un kültür ve sanat hayatına hareket katan, özellikle çocukların ve gençlerin sanatla tanışmasını sağlayan Kültür ve Sanat Evi’nde kış dönemi kursları başlıyor. Bağlama, keman, gitar ,klarnet, ney gibi enstrümanların yanı sıra resim ve satranç kursları da kış döneminde Selçukluları bekliyor.  Öğrencilerin eğitim hayatlarına devam ederken diğer taraftan resimle, müzikle de kendilerini geliştirmeleri, yeteneklerini keşfetmeleri amacıyla açılacak kurslara başvurular Selçuk Belediyesi Kültür ve Sanat Evi ‘ne velilerin dolduracağı kayıt formu ile yapılacak.  Yetişkinler ise Sel   çuk Belediyesi Kültür ve Sanat Evi’nde form doldurarak başvuruda bulunabilecek. 

Müzik kurslarında Neyzen Murat Gezer, Kamber Karameşe, resim kursunda Mürüvet Şafak Karabay, satranç kursunda ise Muhittin Kurtuluş eğitmen olarak görev yapacak. Selçuk Belediyesi Kültür ve Sanat Evi Kurs saatleri kayıtların tamamlanmasının ardından belirlenecek.