GELENEKSEL RAMAZAN AKŞAMLARI BAŞLIYOR

Selçuk Belediyesi, Ramazan Ayı nedeniyle “Geleneksel Ramazan Akşamları” etkinlikleri düzenliyor. Kent merkezinin yanı sıra Selçuk’un mahallelerinde de düzenlenecek etkinliklerle Selçuk Ramazan coşkusunu yaşayacak.

Selçuk Belediyesi Ramazan Ayı nedeniyle birbirinden renkli etkinliklere imza atıyor. 6 Mayıs Pazartesi günü İstasyon Meydanı’nda başlayan etkinlikler kapsamında müzik dinletisi, fasıl, çocuk programı, kukla gösterisi, Aşuk ile Maşuk, kanto, meddah, illüzyon, Hacivat Karagöz Kukla Gösterisi gibi Ramazan ruhunu yansıtan etkinliklerle Selçuklular keyifli Ramazan akşamları geçirecek. 6- 29 Mayıs tarihleri arasında Selçuk kent merkezi ve mahallelerinde düzenlenecek etkinliklerle ilgili detaylı bilgiler Selçuk Belediyesi kurumsal internet sitesi ve sosyal medya adreslerinde yer alacaktır.

Ramazan Ayı’nın hoşgörü, bereket, barış, kardeşlik gibi kavramların daha fazla altının çizildiği kavramlar olduğunu belirten Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, tüm Selçuklular’ı Selçuk Belediyesi Geleneksel Ramazan Akşamları etkinliklerine davet etti.