EFES SELÇUK’TA RAP GECESİ

EFEST 2021 tüm hızıyla devam ediyor. “Geçmişi Hisset, Geleceği Keşfet” sloganıyla düzenlenen EFEST’in ikinci gününde Efes Selçuklu gençlerin rap ve rock performansları büyük beğeni topladı.  

Efes Selçuk’un kurtuluşunun 99. Yılı sebebiyle düzenlenen EFEST’in ikinci günü Pamucak’ta kadınların katılımıyla düzenlenen EFEST Aerobik Atölyesi ile başladı. Efes Selçuklu kadınlar Fitness Milli Takım Sporcusu Derin Uygur ile birlikte Cimnastik,  Zuhal Gülümser ile yoga yaptılar. İstasyon Meydanı’nda düzenlenen Çocuk Sahnesi ve Etkinlikleri, sokak sanatçılarının performansı ve yöresel lezzet tadımları da festivalin ikinci gününde de devam etti.  Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel de yöresel lezzetler ve festival stantlarını gezdi. Festival kapsamında düzenlenen bisiklet turunda Efes Selçuklu bisikletçiler Ahmet Ferahlı Parkı’ndan Efes Tarlası Yaşam Köyü’ne kadar pedalladılar.

Akşam saatlerinde Pazar Yeri Ana Sahnede Efes Selçuklu gençler yer aldı. Break Dans gösterisinin yanı sıra son günlerde “Gitme Kal” şarkısıyla başarı yakalayan Arteks sahne aldı. Sidar Beyaz ve Mustafa Kepe’nin rap performanslarının ardından Efes Selçukluların yakından tanıdığı bir diğer isim Uğur Çakır sahne aldı. Sahneleri Efes Selçuk’un seslerine, yeteneklerine açan festivalin ikinci günü İlker Pehriz Band Konseri ile son buldu.